Töreboda Brukshundklubb

Funktionärer 2017

Kontakta styrelsen

Du kan skicka mejl till styrelsen@torebodabhk.com så når du alla styrelsemedlemmar

Styrelsemedlemmar

Ordförande 17: Sonja Pethrus
sonja.pethrus@hotmail.com  070-535 73 49

Vice ordförande 16/17: Rolf Björkdahl
rapportsinka@hotmail.com  073-362 52 14

Sekreterare 17/18: Marie Lillerskog
marielillerskog@gmail.com  070-753 07 57

Kassör 16/17: Monica Persson
mopopersson@telia.com  070-272 18 99

Ledamot 16/17: Annakarin Nelson
annakarin.nn@live.se  070-283 63 08

Ledamot 16/17: Ellinor Björkman
ellinor_bjrkman@hotmail.com  073-802 38 17

Ledamot 17/18: Bosse Johansson
bo.johansson@nobina.se 

Suppleant 16/17: Jennifer Andersson
vet.jennifer@gmail.com  076-185 59 13

Suppleant 17/18: Beatrice Selg Granath
Loovelie_92@hotmail.com  073-047 09 72

 

Revisorer

Ordinarie: Linnéa Jakobsson
linneaja.86@gmail.com   070-854 48 37

Ordinarie: Annika Qvist
annika.qvist808@spray.se  0506-430 26

Suppleant: Lisbeth Odestedt
gameng@swipnet.se  0506-210 74

Suppleant: Ann-Christine Hermansson
ann-christine.hermansson@toreboda.se   0506-131 16

 

Valberedning

Sammankallande: Stina Johansson
stina.johansson.63@gmail.com  0506-161 12

Sivan Gustafsson
sivan.gustafsson@yahoo.se  0506-123 06

Lotta Johansson

 

Hundägarutbildning

Sammankallande: Annakarin Nelson
hus@torebodabhk.com  070-283 63 08

Marie Lillerskog
070-753 07 57

 

 

Bruks/Lydnad

Sammankallande: Monica Persson, tävlingssekreterare 
mopopersson@telia.com   070-272 18 99

Annika Qvist, tävlingsledare
0506-430 26

Sivan Gustafsson
0506-123 06

Rolf Björkdahl
073-362 52 14

 

Agility

Sammankallande: Stina Johansson
stina.johansson.63@gmail.com  0506-161 12

Mia Johansson, tävlingsledare
070-6807312

 

Rallylydnad

Sammankallande: Kristin Wendel
kristin@hundenschans.com   070-435 72 81

 

Utställning

Sammankallande: Ewa Granath

Gunilla Björkman

Karro Junkergård

 

Plan- & Stug

Sammankallande: Sivan Gustafsson
sivan.gustafsson@yahoo.se  0506-123 06

Stig Magnefors

Jan-Erik Sandegren

 

Webmaster

Annakarin Nelson
annakarin.nn@live.se  070-283 63 08